> modele odlecznicze

Wykonujemy modele odlewnicze z drewna i żywic. Do Państwa dyspozycji mamy doświadczonych modelarzy, którzy pracując z pełnym zaangażowaniem potrafią sprostać największym wymaganiom jakościowym i terminowym. Podejmujemy się najbardziej odpowiedzialnych zleceń z zakresu modelarstwa odlewniczego. Specjalizujemy się w modelach wirników otwartych i zamkniętych, korpusów pomp, dławnic, dmuchaw, mis, kolan. Modele wykonywane są zgodnie z wcześniej opracowaną przez nas technologią odlewniczą pod produkcję w procesie formowania ręcznego lub maszynowego.

 

 


Rodzaj drewna lub żywic z których wykonywany jest model dobierane są w zależności od jego przeznaczenia, tak by zminimalizować koszt wykonania modelu w przypadku jego użycia do produkcji jednostkowej lub też uzyskać maksymalnie długą żywotność modelu w przypadku produkcji seryjnej.

 

 


> odlewy

Produkcja odlewu odbywa się na podstawie wykonanego przez nas wcześniej modelu lub też dostarczonego przez Państwa kompletu modelowego. Dostarczamy odlewy staliwne, żeliwne i z metali kolorowych. Przyjmujemy zlecenia jednostkowe i seryjne. W zależności od ilości sztuk odlewy formowane są ręcznie lub maszynowo. Do najczęściej dostarczanych przez nas detali należą wirniki, korpusy pomp, obudowy łożyska, tuleje, wałki.

[ zobacz wykaz materiałów ]

 


>
obróbka mechaniczna

Dostarczamy części obrobione mechanicznie, gotowe bezpośrednio do montażu. W przypadku braku możliwości obrobienia detalu na gotowo, oferujemy wykonanie obróbki wstępnej po bardzo atrakcyjnych cenach by sprawdzić jakość odlewu przed wysyłką do naszego klienta.

Czekamy na Państwa zapytanie ofertowe. Postaramy się przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę cenową i terminową. Zapraszamy do działu  - [kontakt].

 

 


>
wymień stare na nowe !

Posiadamy duże doświadczenie w dorabianiu części na podstawie zużytych detali. W ten sposób przygotowaliśmy technologie i wdrożyliśmy już kilkadziesiąt pozycji wykonanych na bazie odlewów i materiałów hutniczych.
Najczęściej dorabianymi przez nas elementami są części do pomp, w szczególności wirniki i korpusy pomp ze staliw kwasoodpornych oraz z żeliwa a także rotory i wały wykonywane na bazie materiałów hutniczych.


Z powodzeniem współpracujemy z wieloma działami utrzymania ruchu dużych firm przemysłowych.

 


> wirniki pomp

Lista najpopularniejszych wirników pomp, które posiadamy w sprzedaży:

Wirnik pompy 15 A 40
Wirnik MG do pompy 20 A 40
Wirnik MG do pompy 12 A 32
Wirnik MG do pompy 30 A 40
Wirnik MG do pompy 20 A 50
Wirnik MG do pompy 10 FY 32
Wirnik MG do pompy 10 FY 40
Wirnik MG do pompy 6 FY 32
Wirnik MG do pompy 6 FY 40
Wirnik MG do pompy 125 YS Sb8 - 125 stopień I, II, III
Wirnik pompy 20 R 50

NASZA OFERTA
NASZA OFERTA