> kim jesteśmy

Firma MOD-GUSS specjalizuje się w dostawie części nietypowych, trudno osiągalnych na polskim rynku a także części prototypowych. Części wykonywane są na bazie odlewów i konstrukcji spawanych. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie odlewniczym, pozwoliło nam poznać najlepsze rozwiązania technologiczne dla różnego rodzaju części do maszyn i urządzeń.


 

 


> jak działamy

Podstawą do wykonania części jest dostarczenie rysunku konstrukcyjnego na bazie którego przygotowywana jest dla Państwa oferta. W przypadku braku rysunku konstrukcyjnego, istnieje możliwość przygotowania oferty na podstawie szkicu lub też zużytego detalu.
Posiadamy własną, mobilną modelarnię w której wykonujemy komplety modelowe w bardzo krótkim czasie. Podejmujemy się wykonania prawie każdego wyrobu na bazie odlewu.
Odlewy wykonywane są w formach piaskowych i w zależności od ilości formowane ręcznie lub maszynowo.


o

Dokładamy wszelkich starań by całkowicie spełnić warunki techniczne postawione przez naszego klienta. Wszędzie tam gdzie istnieje taka możliwość, staramy się optymalizować kształt wyrobu z punktu widzenia technologii odlewniczej, poprzez nieznaczne zmiany konstrukcyjne. Zmiany konsultowane są wcześniej z biurem konstrukcyjnym klienta a ich wprowadzenie powoduje poprawę jakości odlewu.

   


> dlaczego warto nam zaufać

Krótki termin realizacji, jakość, konkurencyjna cena i gotowość podjęcia się niemal każdego zlecenia to atuty, które sprawiły iż zaufały nam największe firmy przemysłowe działające na rynku polskim. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które podejmujemy z pasją. Nasza pasja jest gwarancją sukcesu. Zrobimy wszystko by sprostać również Państwa wymaganiom.

 
PROFIL FIRMY
PROFIL FIRMY